PR

Nikto vám nemôže hovoriť, ako sa stať skvelou mamou. Presvedčte sa sami a pozrite si naše vtipné tričká!

Mamy patria medzi najdôležitejšie osoby v živote každého človeka. Nielen kvôli tomu, že nám dala život, ale aj kvôli ich bezvýhradnej láske, ochote stále pomôcť, starostlivosti a obete. Zaslúžia si preto veľké uznanie, a to nielen počas ich sviatkov, ale kedykoľvek. Nezáleží vôbec ani na veku, ale mamy jednoducho môžu byť cool za každých okolností. Byť cool môžu aj vďaka vtipnému tričku, ktoré ich bude charakterizovať.

 

Vtipné a dizajnové tričká pre mamy

Móda niektorých mám sa môže zdať občas veľmi infantilná, staromódna, ale aj veľmi trendy a cool. Aj napriek tomu, že niektoré trendy mamy nosia dizajnové oblečenie prestížnych značiek, aj tie občas rady siahnu po vtipnom tričku so zaujímavým obrázkom, mottom alebo nadpisom. Vtipné tričká môžu mamy nosiť kdekoľvek, a to či už trávia čas so svojimi deťmi doma alebo s nimi vyrazia niekde von. Navyše to, že je tričko potlačené vtipný nadpisom alebo obrázkom, ešte nemusí znamenať, že ide o gýčové tričko. Práve naopak.

Tričká pre mamy sa vyrábajú z kvalitných materiálov, sú kvalitne spracované a sú potlačené nadpisom vyrobeným moderným spôsobom, preto sa tričko ani pri častom nosení či praní nezničí a zachová si svoj tvar. Vďaka tomu môžu mamy aj takéto jednoduché tričko kombinovať k rôznym outfitom. Veľmi trendy vyzerá, ak skombinujete rifle s týmto tričkom, doplníte outfit o nejaké športové tenisky a napríklad sako. Takto jednoducho dokážete vytvoriť smart dress code, ktorý prepája eleganciu so športovými kúskami oblečenia. Pokiaľ túžite po takomto tričku aj vy, určite odporúčame navštíviť e-shope Trickovy, kde nájdete širokú ponuku rôznych tričiek pre mamy so zaujímavými vtipnými, ale aj veľmi milými nadpismi. Celú ponuku nájdete na: https://trickovy.sk/159-mama.

 

Nápaditý darček pre maminky

Tričko pre mamu je veľmi dobrým a vhodným nápaditým darčekom, ktorým môžete niekedy povedať viac, než si myslíte. Tričko môžete svojej mame vyrobiť sami, no pokiaľ nie ste manuálne zruční, môžete ho nechať vyrobiť aj u špecialistov. Originálne tričko pre mamu môžete doplniť aj o rôzne iné drobnosti, a to napríklad o hrnček na kávu alebo čaj, keďže mnoho mám miluje kávu, a to nielen kvôli chuti, ale po náročnej noci aj kvôli kofeínu. Pre pohodlný spánok im môžete darovať aj kvalitný pohodlný vankúšik s rovnakou potlačou alebo dokonca obliečky na posteľ.

Keďže sa momentálne blížia tie chladnejšie mesiace, môžete tiež mamine darovať aj mikinu s vtipným alebo veľmi milým mottom alebo obrázkom. Vybrať môžete napríklad vtipný nadpis, akým je: „Táto mama má najlepšie deti na svete.“ alebo veľmi milý nadpis: „Taká mamička sa podarí iba raz za milión rokov.“ I keď to možno na prvý pohľad tak nevyzerá, pretože mamy sú veľmi silné osoby, sú aj veľmi citlivé. Preto práve takýmto nápaditým darčekom určite svoju mamu potešíte.

Tričko ako darček pre maminku
Tričko ako darček pre maminku

 

Personalizované tričká pre mamy s vlastným nadpisom

Vybrať si však môžete aj vlastné personalizované vtipné tričká pre mamy s vlastným nadpisom alebo s vlastným obrázkom. Takéto tričko môžu mamám darovať aj ich deti alebo si môžu na mieru nechať vyrobiť tričko aj mamy. Veľmi obľúbený je napríklad nadpis v kombinácii s obrázkom, ktorý zobrazuje celú rodinu alebo len mamu so svojimi deťmi.

Kvalitné bavlnené tričko s vlastným nadpisom si môžete nechať vyrobiť aj na e-shope Trickovy.sk. Vybrať si môžete nielen farbu, veľkosť, ale predovšetkým samotný nadpis. Vďaka tomu bude vtipné tričko pre mamu podľa jej a vašich predstáv. Obdarovať môžete svoju mamu tričkom kedykoľvek, a to či už narodeniny, meniny, nejaký špeciálny sviatok alebo len tak, lebo ju máte radi. Mamy vždy ocenia aj tie najmenšie drobnosti, pretože to sú mamy, najdokonalejšie bytosti na svete. Pokiaľ chcete potešiť aj vy svoju maminu, určite ju môžete potešiť práve vtipným tričkom.

zdroj, obrázok: sponzorovaný článok

 

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na Megazín.sk