PR

Pánske prechodné bundy – aké farby sú trendy túto jeseň?

Svet módy sa tento rok opäť stáva trochu farebnejším. S červenou, žltou a modrou rozjasňujúcou prehliadkové móla na súčasných týždňoch módy už teraz vieme, že táto sezóna bude na farby naozaj veľmi bohatá. Aké farby sú teda túto jeseň trendy?

 

 

Červená

Hneď na začiatok jedno červené upozornenie – červená je na prvom mieste medzi hlavnými farbami na jeseň/zimu 2021-2022. Noste ju smelo! Nebojte sa čohokoľvek od elegantných oblekov až po teplákové súpravy. Svoje miesto má však aj oblasti prechodných búnd. Stavte napríklad na červenú koženú bundu alebo bomber. V prípade elegantnejších variácií zase červená bude skvelo vyzerať napríklad na trenčkote alebo na kabáte.

 

Elektrická modrá

Odtieňom modrej, ktorý sa počas posledných dní opäť dostáva na výslnie, sa stáva elektrická modrá. Tento odtieň modrej je naozaj výrazný a vyzerá o niečo lepšie na športových a ležérnych kúskoch. Tenká parka alebo športová prešívaná bunda vhodná do mesta i na horskú turistiku v tejto farbe je túto jeseň to, čo hľadáte (a potrebujete)!

 

Kaki (khaki)

Odtieň spojený s vojenskou uniformou, kaki zelená, sa zdá byť pre módne cykly nepriestrelný. Túto sezónu dizajnéri vložili farbu do trenčkotov a retro košieľ, ako aj do kompletných monochromatických outfitov, v ktorých získava ešte výraznejší efekt. Tento odtieň zelenej bundám obzvlášť svedčí, preto si môžete zaobstarať prešívanú bundu, bomber, parku, kabát, alebo akýkoľvek iný štýl bundy v tejto farbe. Dobrou správou je, že ide o naozaj nadčasovú farbu, a tak budete môcť vašu bundu nosiť aj nasledujúce roky bez toho, aby vyšla z módy. Pokiaľ teda tento rok hľadáte stávku na istotu, kaki zelená je rozhodne voľbou číslo jeden.

 

Fialová

Či už ide o oblek, kabát s haďou potlačou alebo priehľadnú košeľu, fialová, ktorá je synonymom snov a jemnosti, je nepochybne novou posadnutosťou tejto sezóny. Fialovú milujeme už nejaký ten rok, avšak každú sezónu sa do popredia dostáva nový odtieň tejto úžasnej farby. Kým pred dvomi rokmi svetu vládla tmavá fialová a vínová, minulý rok to bola pastelová fialová a lila. Tento rok sú v kurze naozaj výrazné odtiene, a preto sa populárnou stáva práve fialová, ktorá na seba púta pozornosť. Aj keď sa to na prvý pohľad možno tak nezdá, táto farba si vás získa, a pokiaľ túžite byť za každých okolností trendy, fialovú bundu alebo kabát jednoducho v roku 2022 potrebujete!

 

Béžová

Od vplyvov safari až po dokonalú klasickú eleganciu, pieskový odtieň a béžová zostávajú silné aj túto sezónu. Béžovou a pieskovou, podobne ako vyššie spomínaným odtieňom kaki, nemôžete nič pokaziť.  Ide o farby, ktoré sú tu s nami už nejaký ten rok, a veľmi jednoducho sa kombinujú s ostatnými farbami a oblečením, ktoré už doma máte. Trendom roku je v tomto prípade monochromatický vzhľad.

 

Modrozelená

Rôzne odtiene modrej sú túto sezónu určite módnym trendom. Ktorý odtieň je ale tým určujúcim smer? V roku 2022 je to tzv. teal. U nás mu často hovoríme aj kobaltová modrá, no ide v podstate o modrozelenú v rôznych intenzitách. Túto farbu milujú muži i ženy, pretože ide o alternatívu k čiernej, ktorá ale ľahko zvýrazní váš vzhľad a dodá vášmu outfitu pomyselnú čerešničku na torte.

 

Citrónovo žltá

Aj keď sa máloktorý dizajnér tento rok odvážil, predsa sa na prehliadkové móla dostala aj výrazná citrónovo žltá. Prezentovaná bola na módnych prehliadkach skôr extravagantnejších značiek, takže je to rozhodne farba, ktorá je určená tým odvážnejším. Samozrejme, aj táto farba sa dá prispôsobiť a skvelo bude vyzerať napríklad na športových prechodných bundách.

Nech už sa rozhodnete tento rok uprednostniť akúkoľvek farbu, pánske prechodné bundy vo všetkých módnych odtieňoch a ešte omnoho viac nájdete na Bolf.

obrázky: freepik.com

 

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na Megazín.sk