Umiestnenie PR článkov a spätných odkazov

 

Zoznam webov v sieti Megazín

 

Cenník webov Megazin.sk

(plná veľkosť)

Naše weby majú vysoké SEO hodnotenia, vďaka čomu vám spätné odkazy z nášho obsahu môžu pomôcť k zlepšeniu pozícií v Google. Články sú plne optimalizované pre vyhľadávače aj pre čitateľov a aj vďaka rozumnému výberu tém dosahujeme zaujímavé čísla organickej návštevnosti. V prípade záujmu o spoluprácu, kontaktujte nás dole.

 

A) Umiestnenie PR článku

PR článok sa môže týkať akejkoľvek témy s výnimkou erotiky, sexu, hazardu, či prípravkov, ktorých predaj a užívanie nie je povolený na území SR. V PR článku je možné umiestniť max. 3 spätné odkazy.

Cena za umiestnenie 1 PR článku na niektorý z webov je 40€. Pri nákupe 10 PR článkov (je možné umiestniť ich kedykoľvek v priebehu 1 roka) je cena za 1 PR článok 30€.

 

B) Umiestnenie odkazu v redakčnom článku

Spätný odkaz je možné umiestniť v akomkoľvek článku, ktorý nie je platený. V 1 článku je možné umiestniť viacero spätných odkazov

Cena za umiestnenie 1 odkazu v redakčnom článku na webe je 20€. Pri nákupe 10 odkazov (je možné umiestniť ich kedykoľvek v priebehu 1 roka) je cena za 1 odkaz 15€.

 

C) Umiestnenie odkazu v sidebare

V sidebare, ktorý je jednotný pre všetky podstránky webu, je možné umiestniť sitewide odkaz. Sitewide odkaz môže byť vo forme loga alebo textového odkazu.

Cena za umiestnenie 1 odkazu v sidebare je 150€ na rok.


 
 

Objednávka