PR

Ako schudnúť rýchlo a bez urputnej námahy

Toto nebude ďalší článok o tom, že môžete schudnúť za päť dní ak budete dodržiavať striktný jedálniček plný polievok/ryžových chlebíkov/šalátov či surového ovocia. Nebudeme vám ani vysvetľovať, že ste zavodnení a pomôže vám piť ešte viac vody (s octom). Niektoré z týchto instantných návodov na lepší, zdravší a o desiatky kíl ľahší život sú totiž pritiahnuté za vlasy.

 

Ale tento článok nebude ani o tom, že sa musíte pravidelne hýbať, pravidelne jesť, chudnúť pol kila týždenne a dopriať si kvalitný spánok. Povedzme si pravdu – všetky tieto pravidlá dobre poznáte, ale niekedy všetko dodržiavate a napriek tomu sa vám nedarí chudnúť.

Akoby vaše vlastné telo bojovalo proti vám. Ak ste si už uvedomili, že zdravá strava a redukčná strava nie sú synonymá a športovať by ste mali nejakou formou prakticky do konca života, je čas nájsť skutočne účinné cesty k telu, v ktorom sa vy sami budete cítiť skvelo.

Kolegén - chudnutie

 

Pomocníci – chudnite pasívne, bez námahy

Na prvé počutie by vás mohla odradiť predstava chémie, ktorá zatočí s vašim organizmom a vy budete ešte dlho riešiť rozhádzané trávenie. Tento predsudok je často zbytočným strachom z nepoznaného.

Tabletky na chudnutie môžu byť viac ako pochybná reklama so zle preloženým textom z angličtiny. V skutočnosti sú mnohokrát vyrábané iba z prírodných surovín. Celé veky sa našli ženy i muži, ktorí presne vedeli, ktorá rastlina človeku pomôže a ktorá môže uškodiť. V tabletkách na chudnutie sú vyberané také, ktoré utlmujú chuť do jedla, obzvlášť na sladkosti, spaľujú tuky a zároveň urýchľujú metabolizmus (zlenivený zo sedavého spôsobu života). V ich zložení nájdete morské riasy, ginkgo, zelený čaj alebo vitamín C – teda zložky, ktoré dobre poznáte, upravené do takej formy, aby ich telo dokázalo využiť vo svoj prospech.

Kedy sú pre vás vhodné tabletky na chudnutie:

 • keď máte pocit, že sa snažíte zdravo stravovať aj cvičiť, ale kilá akosi nejdú dole,
 • keď vás trápi pracovný a rodinný stres a neviete si nájsť čas na cvičenie a plánovanie stravy,
 • keď si zo zdravotných dôvodov nemôžete dopriať dostatok pohybu a lepia sa na vás kilogramy navyše,
 • keď ste už výrazne schudli a odrazu chudnete omnoho pomalšie, hoci si prajete zhodiť ešte tých pár posledných kilogramov,
 • alebo keď máte dosť jojo efektov a chcete schudnúť rýchlo, výrazne a natrvalo.

 

Chudnutie a krása – doplňte svojmu telu kolagén

Popri chudnutí je potrebné myslieť aj na kvalitu kĺbov, kostí a pokožky. Aj keď každé zhodené kilo prináša nakopnutie a pocit ľahkosti, v skutočnosti naše telo prežíva mierny stres, ktorý sa môže prejaviť aj ako znížená schopnosť správne spracovať výživu zo stravy. Navyše, pri chudnutí sa síce míňajú tukové bunky, ale kožné ostávajú a ak tento proces prebieha rýchlo (čo je sen každého, kto sa na túto cestu vybral), môže koža ochabovať.

Preto je vhodné vybrať si produkt, ktorý doplní to, čo kĺbom, kostiam i pokožke chýba – napríklad Inca Collagen, tajomstvo mladosti a krásy mnohých celebrít. Dostatočné množstvo kolagénu v takej forme, ktorú telo dokáže jednoducho spracovať, so sebou nesie mnoho výhod.

Kolagén dokáže:

 • udržiavať hydratovanú, pružnú pokožku, s rýchlejšou obnovou buniek, čo znamená, že je dlhodobo v čo najkvalitnejšom stave,
 • podporuje zachovanie pevných a odolných chrupaviek, spojivového väziva svalov a kĺbov,
 • minimalizuje vznik vrások,
 • zosvetľuje pigmentové škvrny,
 • obmedzuje vznik celulitídy,
 • pomáha hojiť rany a jazvy (aj tie po akné, ktoré vás možno trápia už celé roky),
 • zvyšuje kvalitu a lesk nechtov i vlasov.

Máte pocit, že ste práve objavili recept na mladosť? Nie ste ďaleko od pravdy. Pevné a pružné telo zvonku i zvnútra – práve to je to, čo potrebuje každý z nás, aby si zachoval esprit a predovšetkým energiu a radosť zo života.

zdroj: sponzorovaný článok
obrázky: pexels.com

 

Redakcia

Hlavný redaktor Megazínu. Tvorí články tak, aby vás zaujali a dozvedeli ste sa vždy niečo nové. Obľubuje témy ako bývanie, zdravie cestovanie či príroda.