PR

Parfémy, ktoré zvýraznia vašu zmyselnosť a ženskosť

Parfumy pre zmyselnosť a ženskost

 

Dámske parfémy by mali byť odrazom vašej osobnosti a charakteru. Aj preto si vôňu vyberáme najmä pocitovo. Pre každú ženu sa nájde ideálny parfum, ktorý zvýrazní jej ženskosť a zmyselnosť. Niekomu učarujú korenisté dámske vône a niekomu skôr sladšia voňavka. Najdôležitejšie však je, aby vám sadla a splynula s vašou prirodzenou vôňou.

 

Parfém podľa typu osobnosti

Dámske parfémy ponúkajú takmer nekonečné možnosti. Aby ste vedeli, na aký druh sa zamerať, môžete si skúsiť výber podľa typu vašej osobnosti. Korenisté dámske vône najčastejšie zavoňajú odvážnym a sebavedomým ženám, ktoré sú na seba aj svoje okolie náročné, a nemajú strach povedať svoj názor za každých okolností.

Voňavka s nádychom orientu zasa najviac pristane zmyselným a vášnivým ženám, ktorých čaro upúta všetkých v miestnosti na prvý pohľad.  Ak patríte medzi športové typy plné energie, zrejme vás najviac zaujmú citrusové alebo svieže kvetinové vône. Sladké ovocné a kvetinové voňavky sú presne ten typ, po ktorom siahajú nenapraviteľné romantičky. Medzi sladké parfémy pre ženy patrí aj Issoria Meissa s egyptským jazmínom, lesným ovocím, jazmínom či fazuľou tonka.

 

Parfum podľa ročného obdobia

Naše očakávania a preferencie sa menia aj v závislosti od ročného obdobia. Nemusíte pritom prejsť na celkom iný typ voňavky. Aj korenisté dámske vône môžu byť ľahšie a vhodné aj na jar. Vo všeobecnosti sú však parfumy s orientálnou, korenistou či drevitou vôňou vhodnejšie na jeseň a zimu. Naopak svieže citrusové, ovocné či kvetinové sú obľúbenejšie na jar a leto.

Na horúce dni sa niekedy parfumy a parfumované vody, ktoré obsahujú najviac vonných látok, nahrádzajú toaletnými vodami. Toaletné vody sú menej intenzívne, takže ich treba nanášať častejšie, ale sú ľahšie. Ak si však vyberiete svieži parfum s nevtieravou vôňou, vydrží vám aj celý deň a nemusíte ho aplikovať každé 2 – 3 hodiny.

 

Parfum podľa príležitosti

Na bežné nosenie do práce a počas dňa sa často volia ľahšie a jemnejšie vône, ktoré nemajú prílišnú intenzitu. Tá by totiž mohla byť pre niekoho nepríjemná. Ideálne sú svieže kvetinové, ovocné alebo citrusové voňavky. Môžete zvoliť tiež svieže vône s korenistým alebo orientálnym nádychom.

Ťažšie korenisté a drevité vône sa hodia najviac na večerné a spoločenské udalosti. Pozitívne však dokážu zapôsobiť aj na stretnutiach, na ktorých chcete pôsobiť čo najviac sebaisto. V tomto prípade je však dobré aplikovať menšie množstvo parfumu, aby vôňa nebola až priveľmi výrazná.

Zmyselnosť a ženskosť chceme, samozrejme, zvýrazniť aj počas bežných dní v práci, škole alebo na stretnutí s priateľmi. Zrejme najviac nám na tom záleží pri stretnutiach s partnerom alebo špeciálnych udalostiach. Tú správnu romantickú a intímnu atmosféru prináša sladká vôňa s kvetinovými alebo ovocno-kvetovými tónmi. Ak si zvolíte dámske parfémy s tónmi ruže, jazmínu či vanilky, určite nespravíte chybu.

zdroj: sponzorovaný článok

 

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na Megazín.sk