PR

Nájdite si vlastný štýl. 5 tipov, ako vyzerať chic

Taliansky chic štýl priam zbožňujeme. Elegantné strihy, nadčasové látky, kvalitné produkty a ženskosť, ktorá vyžaruje z každého kúsku. Takto by sme opísali štýl Talianok ktoré na svoj výzor nedajú dopustiť. Dámy, priznajte sa, ktoré z vás pri prechádzke slnečným Talianskom si povzdychlo, že by si priali byť oblečené ako elegantné Talianky? S našimi tipmi už o tom nemusíte snívať, ale budete si vedieť vytvoriť presne také dokonalé outfity ako ony!

 

Základom sú kvalitné materiály

Ako prvé, na čom si Talianky dávajú záležať sú kvalitné materiály, ktoré nájdete na oblečení, kabelkách či topánkach. Pri výbere kabelky, ale aj topánok odporúčame sledovať ich pôvod a najmä jej spracovanie. Najlepší výber pre vás bude rozhodne dámska kožená kabelka, ktorá vám vydrží niekoľko sezón, pričom si bude stále držať svoj tvar a kvalitu.

Druhým dôležitým faktorom pri výbere koženej kabelky je jej spracovanie a pôvod. V talianskom módnom dome Coccinelle si dizajnéri cenia remeselnícku históriu Talianska a preto v ich ponuke nájdete kvalitné kožené kabelky na rôzne príležitosti. Navyše kože použité na výrobu kabeliek sú tradične spracovávané, takže sa nemusíte báť o pôvod vašej novej priateľky v podobe kabelky.

Dizajnové a luxusné kabelky sa v zimných mesiacoch najlepšie kombinujú s dámskymi kabátmi. Zatvorte si oči a predstavte si váš vytúžený kabát. Je vyrobený z kvalitne spracovanej vlny alebo mohéru? Má dlhý elegantný strih alebo skôr preferujete kratšie kabáty výrazných farieb? Všetky vaše predstavy o kabátoch môžete mať zhmotnené vďaka šikovným dizajnérkam a krajčírkam zo slnečného Talianska. Predsa, kto najlepšie rozumie ženám než ženy samé?

Dizajnérky zo sebavedomej dámskej značky Luisa Spagnoli každý rok počúvajú túžby svojich klientok a pretvárajú ich sny na hmotné radosti. Preto v ich ponuke nájdete rôzne druhy dámskych elegantných kabátov vyrobených iba z tých najkvalitnejších materiálov ako sú vlna, mohér, angora a iné. Okrem kabátov nájdete v ich ponuke aj kvalitné úplety a svetre vyrobené z rovnakých teplých materiálov, ktoré sú ideálne na chladné dni zimy a jesene.

 

Vykročte do dňa tou správnou nohou

Druhým tipom Talianok pre to, aby ste pôsobili chic je mať neustále dobrú náladu. Je jedno, či vám ju spraví ranná káva, pohľad na vaše deti a partnera alebo dobre odvedená robota, dôležité je nájsť v sebe radosť každý deň. Ak ju v sebe nájdete, tak potom každý deň vykročíte takzvane tou správnou nohou a váš deň, ale aj ostatných, ktorých stretnete bude krajší.

Aby sa vám lepšie kráčalo oproti týmto radostným dňom, Talianky odporúčajú si obuť kvalitnú a elegantnú obuv, v ktorej sa budete cítiť pohodlne, ale najmä sebavedomo. Už dávno neplatí pravidlo, že dáma sa cíti sebavedomo iba v ihličkách. Skúšali ste si obuť dámske mokasíny z dielne Tosca Blu? Ak nie, tak by ste to mali ihneď napraviť, pretože táto talianska značka vyrábajúca kvalitnú obuv je presne to, čo hľadáte. V ich ponuke okrem elegantných mokasín nájdete aj nadčasové dámske čižmy na podpätku či bez neho, ale aj pohodlné tenisky na každodenné nosenie.

 

Obliekajte sa podľa seba

Avšak najdôležitejšie pravidlo Talianok je, že sa máte obliekať podľa vlastného uváženia, čo sa vám páči a v čom sa cítite dobre. Pretože niet krajšej dámy, než sebavedomej vo svojom vlastnom tele a šatách. Jedine takto budete pôsobiť chic a neodolateľne.

A ak náhodou sa počas daného dňa necítite v poriadku, doprajte si pohár lahodného vína alebo dobrý koláčik. Okrem toho sa zastavte v obchode LAMIO v Košiciach alebo Tosca Blu či Luisa Spagnoli v Bratislave, kde si môžete pozrieť všetky kúsky z talianskych dielní Coccinelle, Tosca Blu a Luisa Spagnoli. Ak nemáte cestu do Bratislavy či  Košíc, pozrite si všetky produkty na daných značiek eshope LAMIO. Tešíme sa na vašu návštevu.

Autor: Ivana Jánošková
Zdroj: sponzorovaný článok

 

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na Megazín.sk