PR

7 vecí, ktoré sa ženám najviac páčia na mužoch

Je jasné, že každá žena má istý špecifický vkus, ktorý sa týka ich názoru na mužov. Jedno je však isté – sú vlastnosti a tiež isté kritériá, ktoré u mužov preferuje väčšina žien. Dôležité je poznamenať to, že muži si mnohokrát myslia niečo iné než ženy. Aký by teda mal byť ideálny muž z pohľadu žien?

 

Mohlo by sa zdať, že najdôležitejšie veci, ktoré si ženy na mužov vážia je svalnaté telo alebo výška ich finančného konta. Avšak vie, nie je to to najpodstatnejšie. Predstavujeme vám 7 vecí, ktoré si ženy vo všeobecnosti najviac cenia na mužoch.

 

1.     Vkus muža

Jedna z vecí, ktoré si ženy skutočne cenia na mužoch je vkus. Čo tým myslíme? Vkus u muža predstavuje v prvom rade vkusné pánske oblečenie. Avšak vkusní muži majú vkus aj na výber reštaurácie či produktov, ktoré nakupujú.

Muži nemusia mať šatník preplnený množstvom vecí. Úplne stačí, aby v ňom bolo niekoľko kvalitných kúskov, ktoré spolu ladia. Je dobré, keď muži sledujú aspoň do istej miery aktuálne trendy. Oplatí sa staviť na kvalitné značky, ako napríklad Michael Kors, prípadne obľúbená značka Guess. V šatníku muža by sa mali tiež nachádzať dobre padnúce pánske rifle a oblek.

 

2.     Záujmy muža

Ruku na srdce. Muži, ktorí majú radi len futbal a pivo už dávno vyšli z módy. Je dobré, ak je v ich repertoári záujmov aj niečo naviac. Minimálne je pivo dobré občas vymeniť za chutnú brazílsku kávu a futbal za príjemný večerný rozhovor alebo aktívny šport. Nechceme tým povedať, že na pozeraní športu je niečo zlé. Avšak rovnako, ako sú aktívne ženy, chcú, aby boli aktívni aj muži. Koniec koncov je toľko vecí, ktorým sa dá okrem práce venovať. Ženy skrátka priťahuje aktívny muž, nie lenivec.

 

3.     Zmysel pre humor

Muž s humorom

Hovorí sa, že humor je korením života. A tiež nie je žiadnym tajomstvom, že muži sú vždy o niečo vtipnejší ako ženy. Práve to je jedna z vecí, v ktorých sa ženy čo sa týka vkusu na mužov najviac zhodujú. Samozrejme, zmysel pre humor nie je niečo, čo sa dá jednoducho naučiť. Na druhej strane však istý nadhľad vie mať každý z nich.

 

4.     Muž ochranca

Ženy sú v súčasnosti emancipované, to je fakt. Na druhej strane sú však ženy stále nežnejšie polovičky a v kútiku duše túži väčšina z nich po niekom, kto ich aspoň v určitých situáciách podrží a ochráni. Muž by mal byť za každých okolností stále tou silnejšou polovičkou.

 

5.     Sebavedomie a ambicióznosť

Aké vlastnosti mužov sa ženám páčia

Sebavedomie muža sa dá vyjadriť rôznym spôsobom. Je však rozdiel v tom, či je muž sebavedomý a ambiciózny alebo arogantný. To sa už nosí menej.

Tieto vlastnosti opäť spojíme s módou. Veď muž môže predsa sebavedomie a svoje ambície dokonale vyjadriť oblečením, ktoré nosí. Krásne pánske kúsky a doplnky sa hodia každému mužovi, ktorý má určité ambície a chce niečo dosiahnuť. Muži môžu siahnuť po osvedčených pánskych kolekciách kvalitných značiek. Tam zaručene nájdu kúsky, ktoré zdôraznia ich osobnosť.  V neposlednom rade by nemali zabudnúť ani na vôňu. Tá je rovnako dôležitá.

 

6.     Zodpovednosť

Ženy si cenia zodpovedných mužov. To platí najmä so zvyšujúcim sa vekom. Či chceme alebo nie, nikto nechce mať doma dieťa, o ktoré sa treba starať. Zodpovednosť znamená správať sa ako dospelý a niesť následky za konanie vo všetkých oblastiach svojho života. Neznamená to však, že muži musia ovládať všetko. Dvojica sa vždy môže vzájomne dopĺňať.

 

7.     Pozornosť

Ženy milujú mužov, ktorí sú pozorní. Pozornosť sa prejavuje od toho, že ich muž pozve na kvalitné raňajky, pripraví im večeru, otvorí dvere a má zmysel pre počúvanie.

Nie je to nič zložité, milí muži – buďte sami sebou, prítomní v okamihu a pozorní k vašim ženám!

obrázky: pexels.com

 

 

Redakcia

Hlavný redaktor Megazínu. Tvorí články tak, aby vás zaujali a dozvedeli ste sa vždy niečo nové. Obľubuje témy ako bývanie, zdravie cestovanie či príroda.