PR

Darček na Valentína pre manželku? Pár tipov pre vás

Hľadáte originálny tip na darček pre manželku na valentínsky večer? Máme pre vás niekoľko nápadov ako ju potešiť zaujímavým spôsobom a skutočne posilniť váš vzťah romantickým gestom. Lebo viac, ako na materiálnych veciach, záleží na vašich spoločných aktivitách.

 

 

Hodvábna maska na oči na spanie

Takýto kúsok v šatníku ženy znamená hneď niekoľko vecí súčasne. Na jednej strane ukážete, že myslíte na jej zdravie, pretože spánok v tme prospieva regenerácii celého tela viac ako spánok v pološere alebo keď vás ruší svetlo mesiace či lampy z ulice. Zároveň jemný hodváb predchádza tvoreniu záhybov pokožky tváre v citlivom očnom okolí, čím odďaľuje tvorbu vrások. No a keď už je ten Valentín, možno nájdete aj šteklivejšie spôsoby, ako ju využiť.

 

Splnené prianie v spoločnej domácnosti

V dlhodobom vzťahu sa väčšinou spájajú dva protiklady. Jeden chce nechať všetko tak, ako to je a druhý túži stále inovovať a meniť. Ak vaša manželka patrí do druhej skupiny, potešte ju tým, že spravíte v domácnosti niečo, čo ste jej už dlho sľubovali.

Máte v dome priestor, ktorý nevyužívate, lebo je zahltený vašimi starými spotrebičmi, nábytkom či vecami z mladosti? Zabezpečte odvoz staršieho nábytku, upracte a navrhnite manželke využitie priestoru na spoločné aktivity.

 

Šperk

Týmto darčekom sa nedá nič pokaziť. Šperk alebo bižutéria patrí k obľúbeným doplnkom väčšiny žien a nemusí ísť vždy o zlato či oveľa cenovo dostupnejšie striebro. Nostalgia a city sú dôležitejšie ako cenovka, preto jej pokojne vyrobte náramok priateľstva. Alebo z korálok s písmenkami vyskladajte zaľúbený odkaz. Alebo jednoducho nájdite kreatívny šperk online a nekomplikujte si to.

 

Praktický darček

Plyšový medvedík so srdiečkom v rukách a čokoládky s nápismi „I love you“ vašej manželke pripadajú ako gýč? V tom prípade môžete mať doma pragmaticky zmýšľajúcu osôbku, ktorá si počas iných sviatkov praje skôr praktické darčeky, ktoré majú stovky využití.

Aj keď vás to možno bude zvádzať k návrhu odignorovať sviatok zaľúbených, predsa len by ste jej mohli darovať niečo, čo stopercentne využije, napríklad na komunikáciu s vami. Postarajte sa o veci, ktoré sama nerada rieši, napríklad jej kúpte náhradnú batériu do notebooku. Ak sme ju správne odhadli, bude poskakovať od radosti ako keby ste jej kúpili kyticu kvetov a drahý šperk.

 

Sójová sviečka s jemnou vôňou

Odporúčame najmä príjemnú vôňu ruží, ktorá ulahodí takmer každej žene. Sójový vosk je omnoho zdravší ako bežné parafínové sviečky a do vzduchu nevypúšťajú škodlivé látky. Ak nájdete aj drevený knôt, môžete si užiť spoločný večer pri zvukoch praskajúceho dreva, ako keby ste boli na chate v horách pri krbe. Instantná romantika, čo poviete? A to aj v obľúbenej podobe – počas dlhého bublinkového kúpeľa.

 

Skvelá večera

Keď sa úprimne pozrieme na každodennú realitu párov, ktoré majú už aj deti, vidíme manželky, ktoré sa každý večer postavia k sporáku a pripravujú pre svoju rodinu samé dobroty. Urobte tento deň výnimočným a uvarte pre zmenu vy. Ak máte aspoň minimálne skúsenosti s varením, pustite sa do zložitejšieho receptu.

Valentínska večera
Valentínska večera

 

Valentínska večera by mohla mať aj viac chodov, prinajhoršom zachráňte dezert jej obľúbenou zmrzlinou. A viete, čo sa na tom najviac počíta? Keď ju pripravíte sám a bude to jej najobľúbenejšie jedlo.

 

Masáž nôh a chrbta

Necháme iba na vás, kam pri masírovaní zájdete. Aj pri jednoduchom hladení a stláčaní chodidiel si získate náklonnosť každej ženy. Predstavte si všetky tie sexy lodičky a mikro balerínky, v ktorých trávia celé dni, len aby sa vám páčili. Jednoducho, nepoznáme žienku, ktorá by na masáž nôh reagovala odporom. A ak ste odvážnejší a deti sú u starých rodičov, doprajte jej dlhú masáž celého tela a nezabudnite pri tom na príjemne voňajúci olej.

 

Parfum

Pri vôni ešte chvíľu ostaneme. Zavrite oči a skúste si predstaviť vôňu svojej ženy. A teraz šup do obchodu ovoniavať papieriky so vzorkami. Pripomína vám manželka hebké santalové drevo alebo skôr zmyselné orientálne korenia? Alebo je svieža športovo založená žena so slabosťou pre citrusové vône? A možno máte doma krehkú kvetinku a najviac ju vystihuje vôňa fialky, zvodnej konvalinky alebo jemného jazmínu. Svoje spraví aj pekný flakón, v ktorom parfum ešte viac vynikne.

 

Čokoľvek mojkacie vo verzii pre dospelých

Čo sa len môže skrývať za takýmto nadpisom? Nie, stále sme neprepadli invázii plyšových hračiek… Zamerajte sa skôr na jemnosť a príjemný pocit hrejivosti. Môžete investovať do kvalitného županu, či už bude pripomínať kožušinku alebo bude z jemného hodvábu, obe verzie sú skvelé. Alebo vaša milá rada nosí chlpaté papučky? Podobný efekt dosiahnete aj darovaním kašmírového svetra či šálu. A ak máte doma poklad, ktorý miluje pyžamá, môžete jej kúpiť príjemné dvojdielne pyžamo z flanelu alebo hodvábnu košeľu na ramienka.

 

Spoločné fotky

Neopakovateľné čaro prítomného okamihu rada zachytí na fotografiách, ktoré fotoaparát okamžite vytlačí. Vytvorte si zbierku takýchto snímok, ktoré budú rozprávať príbeh o všetkých spoločných dobrodružstvách. Je to trochu retro, trochu rozprávkové a v podstate je to všetko, čo by si mohla na tento sviatok priať – viac času s vami a zachytávanie spoločných spomienok.

Na rozdiel od nekonečného množstva selfies, instantné fotografovanie je založené na jedinom stlačení spúšte. Vyžaduje teda viac premýšľania nad kompozíciou a menej špúlenia pier pred kamerou smartfónu. V konečnom dôsledku to poteší každého!

obrázky: freepik

 

Redakcia

Hlavný redaktor Megazínu. Tvorí články tak, aby vás zaujali a dozvedeli ste sa vždy niečo nové. Obľubuje témy ako bývanie, zdravie cestovanie či príroda.