PR

Top 3 technológie, ktoré sa oplatí nosiť so sebou

Moderné technológie sú pre človeka veľkým výnosom. Stačí si zobrať zariadenie, ktoré máme dennodenne so sebou. Možno na ňom čítate aj tento článok – mobil. Hovorí sa o ňom, že je dobrý sluha, ale zlý pán. Bohužiaľ na ňom vie človek stráviť priveľa hodín a ľahko sa na ňom stať závislým. Ale výhody, ktoré ponúka, sú naozaj veľké. Či už sa stratíte v lese a nemáte mapu alebo kompas. Potrebujete sa niečo naučiť, vyhľadať si niečo či zabiť čas.

 

Inteligentné hodinky

Toto zariadenie je doslova univerzálne pre všetkých. Ocení ho študent, mamička na materskej, športovci, podnikatelia, pracujúci ľudia. Skrátka úplne všetci, na koho si spomeniete, a má rád hodinky. Môžu byť výborným partnerom v živote a ušetria vám námahu pri vyberaní telefónu z vrecka. Viete si na nich pozrieť správy, počasie, odmerať tep, kroky a samozrejme pozrieť čas. Vhodný príklad je aj séria hodiniek s názvom Garmin Vivoactive.

Zároveň sú hodinky skvelým darčekom ku väčšine osláv. Meniny, narodeniny, promócie, birmovka a samozrejme Vianoce. Potešte svojich blízkych alebo seba a doprajte si vychytávku, ktorá toho dokáže viac, ako si myslíte. Zároveň sa s nimi môžete sprchovať alebo zaplávať si. Nielen, že sú vodotesné, ale odmerajú aj váš výkon. Či už v plávaní, behu, chôdzi, na bicykli a mnohých ďalších aktivitách. Tak čo, necháte zažiariť vaše zápästie?

 

Smart peňaženka

Poznáte ten malý infarkt, keď sa pobúchate po vrecku, aby ste skontrolovali, či máte peňaženku pri sebe, a ona tam nie je? Následne zistíte, že ju máte v druhom vrecku, a všetko je v poriadku. Čo ale, keď vám niekde vypadne? To už je oveľa väčší prúser, hlavne so všetkými dôležitými dokladmi a sumou peňazí. Ak sa to už musí stať, stane sa to. Ale to, či ju nájdete, viete aj sami ovplyvniť. Stačí, ak zainvestujete do inteligentnej peňaženky.

 

Mini Power banka

Žijeme v dobe, kedy všetko veľmi rýchlo napreduje. Aj mobily, ale aj napriek tomu sa nájdu také, ktoré nedokážu bez nabíjačky vydržať ani deň. Príkladom je nový iPhone 13 Mini. Preto sa vždy zíde mať pri sebe externú nabíjačku. Nikdy neviete, kedy vášmu telefónu dôjde šťava. Poprípade niekomu známemu a vy budete pripravení zakročiť a dobiť jeho zariadenie. Rovnako si s ňou viete dobiť reproduktor a v lete spustiť prenosný ventilátor.

autor: sponzorovaný článok

 

Advertoriál

Sponzorovaný obsah na Megazín.sk